عکس پست

معرفی شهر ونیز در ایتالیا

ونیز ایتالیا، شهری خاص، به همراه کانال‌های آبی، قایق ونیزی و خیابان‌های پیچ در پیچ یکی از عاشقانه‌ترین و پربازدیدترین شهرهای جهان به محسوب می شود. شهری رویایی که نماد زیبای تاریخ را می‌شود در سرتاسر آن جستجو کرد. با ما همراه باشید تا شهر ونیز را برای شما تا حدودی توصیف کنیم.

عکس پست

عید نوروز به کدام شهر سفر کنیم

 عـیـد نوروز به کجا سفر می کنید هنوز تصمیم نگرفتید !؟

با ما همراه باشید ، پیشنهاد مکان هایی برای سفر در عید نوروز

عکس پست

چگونه بلیط ارزان هواپیما بخریم؟

برای پاسخ دادن به این سوال باید نکاتی را در نظر بگیریم و با توجه به آنها به هدف اصلی یعنی خرید بلیط هواپیما ارزان دست یابیم ، پس با ما همراه باشید تا راز خرید بلیط با قیمت مناسب را برای شما بازگو کنیم.

بلیط هواپیما لحظه آخری ایــــنـجــا کـلیک کـنیـد !


عکس پست

تفلیس ، پایتخت زیبایی گرجستان

تفلیس بزرگترین شهر گرجستان است که تقریبا 1.5 میلیون نفر جمعیت داراست و پایتخت گرجستان می باشد. رود متکواری از وسط این شهر میگذرد که در قرن 5 میلادی توسط و اختانگ یکم پادشاه گرجستان باستان یا همان ایبریا شهر تفلیس، بنیان‌گذاری شده و به سبب چشمه‌های آب گرم آن تبیلیسی نام گذاری شده است. این شهر در ۱۲۰ کیلومتری رشته کوه قفقاز و ۲۵۰ کیلومتری دریای سیاه جای گرفته است. تفلیس به علت قرار گرفتن در محل تلاقی راههای مهم همیشه دارای اهمیت بوده و همین ویژگی‌ها سبب گسترش و توسعه شهر شده است. جاذبه های گردشگری گرجستان بسیار هستند و ما در این پست برای شما بعضی از آنها را معرفی می کنیم .