آموزش خرید بلیط هواپیما

پانیذ تراول یک موتور جستجوی هوشمند و یک سامانه معتبرفروش بلیط هواپیما می باشد که جهت ارائه خدمات مسافرتی آنلاین طراحی واجرا شده است .شما می توانید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما پروازهای داخلی و خارجی را مشاهده ، و بصورت آنلاین اقدام به خرید نمایید.

راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما - ثبت نام در سایت

خرید آنلاین بلیط هواپیما از سایت پانیذ تراول بسیار آسان است ، ابتدا باید ثبت نام کنید ، که این ثبت نام را می توانید با انتخاب گزینه " ثبت نام/ورود " در بالای صفحه اصلی سمت راست و یا طی فرایند خرید بلیط انجام دهید.
دقت کنید شما فقط برای اولین خرید نیاز به ثبت نام دارید و از خرید های بعدی با ورود به حساب کاربری خودتان می توانید با خیال آسوده خرید کنید.

پیشنهاد ما این است که ابتدا با کلیک بر روی گزینه " ثبت نام/ورود " فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنید

(مدت زمان مورد نیاز برای انجام این کار :15 ثانیه)

پس از کلیک بر روی گزینه " ثبت نام/ورود " مطابق تصویر باکسی دیگر برای شما باز می شود :بر روی گزینه ثبت نام در سایت کلیک کنید.
اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد کنید ( نام کاربری و رمز عبور خود را به یاد بسپارید)

با تکمیل فرآیند ثبت نام و ورود به سایت /نام کاربری تان به جای "ورود/ثبت نام " ظاهر خواهد شد 

جستجوی بلیط هواپیما

باکس جستجوی بلیط هواپیما را می‌توانید در صفحه‌ی اصلی سایت مشاهده کنید. برای جستجوی پرواز مورد نظرتان ابتدا باید شهر مبدا، شهر مقصد و پس از آن، تاریخ مورد نظر و تعدا مسافران را وارد کنیدپس از کلیک بر روی دکمه جستو ، لیستی از پرواز های مورد نظرتان برای شما به نمایش در می آید ، مانند تصویر پایین

در قسمت شماره 1 لیست پرواز های مسیر مورد نظرتان را مشاهده می کنید .

در قسمت شماره 2 امکان دوباره جستجو وجود دارد و می توانید جستجو را تغییر دهید .

در قسمت شماره 3 اطلاعات پرواز را مشاهده می کنید.

بعد از انتخاب بلیط موردنظر بر روی دکمه خرید بلیط کلیک می کنید 

خرید بلیط هواپیما - ثبت اطلاعات مسافر

پس از مشخص کردن تعداد مسافر اعم از بزرگسال ، کودک و نوزاد صفحه‌ی مشخصات برایتان باز می‌شود که در آن باید اطلاعاتی نظیر جنسیت، نام و نام خانوادگی به انگلیسی و کد ملی را وارد کنید. اگر از کاربران سابق پانیذ تراول باشید می توانید با کلیک بر روی گزینه " انتخاب از لیست مسافران " اطلاعات‌تان را انتخاب کرده و جاهای خالی را فقط با یک کلیک پر کنید.

با کلیک بر روی دکمه ادامه خرید ، وارد صفحه " پیش فاکتور و پرداخت "  می شوید
خرید بلیط هواپیما - پیش فاکتور و پرداخت

پس از کنترل کردن اطلاعات وارد شده، آن‌ها را تایید کرده و وارد درگاه پرداخت اینترنتی بانک می‌شوید.

دقت کنید که زمان رزرو شما محدود است که زمان آن معمولا بین 5 تا 10 دقیقه می باشدپس از کامل کردن فرآیند پرداخت، بلیط‌تان صادر شده و می‌توانید آن‌را چاپ کنید یا به صورت PDF آن را دریافت کنید.

پانیذ تراول سفر خوشی را برای شما آرزومند است.