بلیط هواپیما کیش ، جذاب ترین ساحل جهان !كیش ،نگین خلیج فارس ، این همه زیبایی كه در یك هوای كاملا مطلوب و پایدار در كیش جمع شده است ، شگفت آور است !

كیش كه در آبهای گرم و كم عمق خلیج فارس قرار دارد ،یکی از فضاهای مناسبی است که می توانید در آن انواع تفریحات هیجان انگیز و کمیاب را تجربه کنید. از بالن سواری گرفته تا اسکی روی آب. بلیط هواپیما کیش

کیش به نسبت وسعت خود دارای یکی از بزرگ ترین ساحل ها محسوب می شود و در دنیا کمتر ساحلی را می توان یافت که در وسعت سواحل کیش قابل بهره برداری باشد و مسافران بتوانند با آرامش و دور از غوغاهای سواحل معروف در آن به استراحت بپردازند. در ضمن علاقمندان به ماهیگیری می توانند در سواحل جنوبی و غربی جزیره مشغول شوند. ترکیب اینها با یکدیگر ، سواحل کیش را به یکی از جذابترین سواحل جهان بدل می كند.


جاذبه های گردشگری كیش

باغ پرندگان

ساحل مرجانی جزیره

شهر باستانی حریره

نمایشگاه دائمی استاد كیومرث صیاد

آب انبار سنتی

كشتی یونانی

اسكله بزرگ تفریحی كیش

سافاری كیش

مجموعه درخت سبز

بلیط هواپیما کیش

پارك دلفین

شهر زیر زمینی كاریز

لاك پشت های دریایی

آكواریوم

مساجد

گذر هنرمندان


مراكز تجاری كیشكیش در حدود 11 بازار بین المللی و مركز تجاری و بازارچه در خود جای داده است ، سالانه بیش از یك میلیون نفر گردشگر مسافر كیش می شوند.

بازارمرجان

بازار پردیس

بازار زیتون

بازارونوس

بازار مروارید

بازار مریم

بازارپارس خلیج

بازار پانیذ

بازار صفین

مركز تجاری كیش

بلیط هواپیما كیشبلیط هواپیما کیش برای كیش گاهی به 15 هزار تومان هم میرسد ! با این حال در حالت معمولی 200 هزار تومان می باشد.كیفیت هتل ها در كیش بسیار متنوع است ، شما می توانید با پرداخت 80 هزار تومان برای یك شب در كیش هتل رزرو كنید. با در نظر گرفتن تمام مخارج با 500 هزار تومان می توانید چند روز عالی را در كیش سپری كنید.بلیط های هواپیما كیش (روی هر یك از مسیر ها كلیك كنید!)

بلیط هواپیما از تهران به كیش

بلیط هواپیما از شیراز به كیش

بلیط هواپیما از اهواز به كیش

بلیط هواپیما از تبریز به كیش

بلیط هواپیما از مشهد به كیش

تصاویری از جزیره زیبای کیش