بلیط هواپیما استانبول ، سومین شهر توریستی جهان !
استانبول شهری جذاب با جاذبه های رنگارنگ که در نقطه تلاقی میان آسیا و اروپا قرار گرفته است . استانبول پر از مسجد و کاخ های امپراطوری عثمانی ، کلیساها و سازه های تاریخی، جزیره و دریا ، حمام‌های قدیمی می باشد. تماشای ایاصوفیه، مسجد کبود و قصر توپکاپی که به پایان رسید، خودتان را به خیابان همیشه‌ بیداراستقلال و میدان تکسیم برسانید و در کوچه پس‌کوچه‌هایش کافه‌ نشینی کنید و البته مراکز خرید اروپایی و برندهای محبوبش را فراموش نكنید.

قایق‌سواری در  بسفر و مسافرت دریایی به یکی از جزایر فوق العاده استانبول را هم حتما در برنامه سفرتان به استانبول جای دهید تا از دنیای رنگین و متفاوت استانبول بهره مضاعف را برده باشید. بلیط هواپیما استانبول، خیابان استقلال یكی از مفرح ترین و زیباترین خیابان های دنیا، جایی که موسیقی خیابانی از فرهنگ ها و زبان های مختلف منطقه با شما سخن به میان می آورد و دائماً به شما یادآور می‌شود که خیابان استقلال فقط برای ترک‌ها نیست بلکه کردها، عرب‌ها و حتی ایرانیان در آن مقیم هستند و از زیبایی‌های آن به وجد می آیند.

شیرینی‌ها و خوراکی‌های ترکی را نباید فراموش كرد؛ چرا که بی‌اشتهاترین گردشگران را مجذوب خود می‌کند، خوراكی هایی مانند دلمه، کومپیر، کوفته‌ و دونرکباب و بعد از آن هم بستنی همراه با نمایش جالب بستنی فروش‌ها ذهن و دل هر انسانی را به فكر فرو می برد، همه غذاها که به پایان رسید می رویم سراغ باقلوا ! به شما پیشنهاد از باقلوا های تركی بچشید ، چرا كه تا سالها مزه آن را فراموش نمی كنید.

استانبول ، جذاب ها !!!

بازدید از بناهای تاریخی زیبا

در تنگه زیبای بسفر قایق‌سواری كنید

قدم زدن در زیباترین خیابان دنیا (اسقلال) با موسیقی گوش نواز تركی !

بازدید از جزیره آرامش بخش بویوک آدا

با قیمت مناسب از بازار تركیه و برندهای فوق العاده آن خرید كنید

قیمت ارزان و بسیار اقتصادی برای مسافرت

غذاها و خوراکی‌های فوق العاده

بلیط هواپیما استانبول

استانبول ، جاذبه های گردشگری

مسجد ایاصوفیه

تنگه بوسفور

برج گالاتا‌

کاخ توپکاپی

مسجد سلطان احمد

کشتی‌سواری

کاخ دولما باغچه

برج میدن استانبولبهترین مراكز خرید استانبول

مركز خرید پالادیوم استانبول

مرکز خرید کاتیون استانبول

مرکز خرید ایستینه پارک استانبول

مرکز خرید زورلو استانبول

مرکز خرید آک مرکز استانبول

مرکز خرید نشان تاشی استانبول

مرکز خرید سفیر استانبول

مراکز خرید خیابان استقلال استانبول

مرکز خرید اولیویوم استانبول

مرکز خرید نیشان تاشی استانبول

بلیط هواپیما استانبول

مرکز خرید برج‌های ترامپ استانبول

مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید جواهیر استانبول

مرکز خرید آستوریا استانبول

 سفر به استانبول چقدر هزینه دارد ؟ (بلیط هواپیما استانبول)

اگر قصد سفر به استانبول را دارید باید بگم كه با خوش شانسی روبه رو شده اید ! برای خرید بلیط هواپیما استانبول تا پایان با ما باشید !

سفر به استانبول زمانی جذاب تر می شود كه در مقایسه با خیلی از پرواز های خارجی كم هزینه تر می باشد ! و حتی در مقایسه با بعضی از پرواز های داخلی نیز ارزان تر می باشد ! شما می توانید با صرف كمترین بودجه ، یك سفر به یاد ماندنی را تجربه كنید.

به نظر شما چه دلایلی میتواند تا این حد پرواز به استانبول را ارزان كند !؟

برای دست یافتن به جواب این سوال با ما همرا باشید !

ارزان بودن قیمت هتل استانبول، بلیط هواپیما استانبول و حتی تور استانبول دلایل مختلفی می تواند داشته باشد، از جمله فاصله کم ترکیه تا ایران و موجود بودن تعداد زیادی هتل، پرواز و تور استانبول در بازار آژانس‌ها ایران که سبب رقابت و کاهش قیمت آن می شود. علاوه بر آن قیمت غذا، تفریحات، حمل و نقل و .. در استانبول بسیار مقرون به صرفه می باشد و در نهایت تمامی عوامل موثر موجب كاهش هزینه سفر به استانبول این شهر تاریخی و زیبا می شود. البته این دلیل نمی‌شود که شما پول کمی همراه خود به استانبول ببرید چرا که مراکز خرید استانبول خرید را برای هر شخصی لذت‌بخش جلوه میدهد حتی آقایان! بیشتر برندهای معتبر ترک و اروپایی در مراکز خرید استانبول غرفه دارند و با ارائه محصولات با کیفیت در حال رقابت با یکدیگر می باشند به ویژه فروشگاه‌های لباس که با انواع مدل‌ها و طرح‌های خود گردشگران را وسوسه به خرید می‌کنند.


بلیط هواپیما استانبول

بلیط هواپیما استانبول در بعضی از اوقات به 20 هزار تومان هم ، می رسد. با این حال بلیط هواپیما استانبول بصورت رفت و برگشت در ایرلاین ها معمولا بین 600 تا 700 هزار تومان می باشد.

مسیر های استانبول 

(روی هر یك از مسیر ها كلیك كنید!)

بلیط هواپیما تهران به استانبول

بلیط هواپیما شیراز به استانبول

بلیط هواپیما اصفهان به استانبول

بلیط هواپیما تبریز به استانبول

بلیط هواپیما اهواز به استانبول